Niezauważalny, dyskretny, konkretny, solidny, i cudowny profesjonalista.
Damian jako fotograf był niewidzialnym gościem w dniu naszego ślubu. Nie wiadomo kiedy i skąd uchwycił najpiękniejsze momenty tego niezapomnianego dla nas dnia. Dzięki profesjonalizmowi, cierpliwości oraz oddaniu stworzony przez niego album stanowi wspaniałą pamiątkę ukazującą naszą radość w tym wyjątkowym dniu. Towarzyszył nam również podczas sesji plenerowej, efektem której są spontaniczne, niepowtarzalne i przepiękne zdjęcia na tle naszego kochanego Berlina.
Najważniejsze słowo na koniec – artysta.

Damian, dziękujemy Tobie za cudowne zdjęcia, które zachwyciły nie tylko nas, ale również nasze rodziny i znajomych. Monika & Martin ( Poznań, Berlin 2013)

Natalia i Stefan

Wybór fotografa na TEN dzień to nie jest prosta sprawa. Własny ślub to tyle wrażeń dla pary młodej, że wiele szczegółów, nad którymi pracowali w trakcie przygotowań do uroczystości, umyka. Od fotografa oczekiwaliśmy, że w dyskretny sposób swoim okiem wyłapie te momenty, które najlepiej oddadzą to co miało się stać 7 lipca 2012 r. Zaufaliśmy Damianowi i mamy poczucie, że zrozumiał nasze oczekiwania. Otwierając naszą fotoksiążkę, za każdym razem możemy poczuć emocje tego lipcowego popołudnia i wieczoru. Dzięki Damianie!

Monika i Radek

Przeglądaliśmy wiele portfolio fotografów ślubnych, ale każde z nich było sztampowe, powtarzalne, wg utartych w latach 90″ kanonów „polskiej fotografii ślubnej”. Nie mogliśmy znaleźć fotografa, który odpowiadałby naszemu temperamentowi i swoimi zdjęciami przedstawiał barwną, piękną, ślubną historię, a nie reportaż minuta po minucie. Zdjęcia Damiana Czesnakowskiego ujęły nas feerią barw, konceptem kadrów, ale przede wszystkim ujęciem chwil, uchwyceniem tych momentów, które przedstawiają prawdziwe emocje, a nie emocjonalne momenty.
Dodatkowo na plus fotografa należy zaliczyć elastyczność (dziękujemy za cierpliwość podczas 20 km wycieczki po wydmach Słowińskiego Parku Narodowego), dbałość o szczegóły i detale. Nie liczcie na zdjęcia w tydzień po weselu, to nie ten rodzaj fotografii.
Dobre rzeczy, jak małżeństwo – wymagają czasu. Zapewniamy – warto czekać!

Ania i Mateusz

Planując ślub i wesele od samego początku wychodziliśmy z założenia, że kamerzystom mówimy nie! Oboje nie przepadamy za śledzeniem naszych poczynań przez martwy obiektyw kamery, wyłapujący nasze dziwne miny i powykręcane twarze.Zrezygnowaliśmy z filmu na rzecz dobrej jakości fotografii, która miała stać się odzwierciedleniem najpiękniejszych momentów tego wyjątkowego dla nas czasu.
Szukaliśmy więc magika, który subtelnie zakradnie się do naszego nowożeńskiego świata i niepostrzeżenie tzn. nie rzucając się w oczy znajdzie się zawsze tam, gdzie będzie się działa największa magia. I takiego magika znaleźliśmy w osobie Damiana.
Nie wiemy jak to się stało, że nie widząc i nie czując jego obecności powstał najpiękniejszy fotograficzny początek naszej małżeńskiej historii, którą będziemy pewnie do końca życia opowiadać najpierw naszym dzieciom, potem wnukom i prawnukom i może jeszcze prapraprawnukom? Kto wie…

Katarzyna i Łukasz
Damian był fotografem na ślubie naszych przyjaciół i choć zaczynał dopiero swoją przygodę z fotografowaniem m.in. ślubów, wesel i plenerów, bardzo spodobała nam się świeżość jego podejścia i wprawne oko. Dokładnie rok później Damian zgodził się przyjechać na nasze wesele i zrobić zdjęcia, bardzo się ucieszyliśmy ponieważ cena wykonywanej przez niego usługi była atrakcyjna, natomiast zdjęcia, album i jego zrozumienie jak ważne są to dla nas chwile były wyjątkowe. Dostaliśmy również niespodziewany gratis! Gorąco polecam Damiana, każdej parze, która chce mieć profesjonalne zdjęcia w niesztampowej konwencji, sympatycznego fotografa, który rozumie nawet dziwaczne pomysły i potrzeby swoich klientów.

Monika i Sebastian

Po naprawdę długich poszukiwaniach i przejrzeniu dziesiątek portfolio zdecydowaliśmy się na współpracę z Damianem. Jeżeli macie swoje pomysły na zdjęcia, a z drugiej strony liczycie na bystre oko fotografa, który wykazuje się swoją inicjatywą to bardzo dobrze trafiliście. Damian potrafi uwiecznić prawdziwe weselne emocje, dobrą zabawę, momenty wzruszeń – wszystko w profesjonalnym wykonaniu. Damian wykorzysta lustro, szkło czy szybę, aby wykonać niepowtarzalne zdjęcie w odbiciu.

Monika i Krzysztof
Na Damiana trafiliśmy zupełnie przypadkiem, przeszukując różne strony internetowe, okazało się, że fotografował również na ślubie naszych znajomych w tym samym kościele. To zwróciło naszą uwagę i postanowiliśmy, że to on będzie odpowiedzialny za nasze zdjęcia.
Damian dał się poznać jako profesjonalista, który w sposób niezauważalny potrafi uchwycić te najważniejsze momenty, a także nietuzinkowe sytuacje z tego niepowtarzalnego dnia. Jego pozytywne nastawienie i dobry humor sprawiły, że w trakcie sesji zachowywaliśmy się naturalnie.
Jeżeli szukacie odpowiedniego fotografa, który Was nie zawiedzie, a do tego ma głowę pełną pomysłów i niekonwencjonalnych miejsc, wybierzcie DAMIANA!!!